Najlepsza latarka do nurowania

Posiadanie odpowiednio dobranej latarki do nurkowania ma ogromne znaczenie. Chodzi nie tylko o to żebyśmy pod wodą coś widzieli, ale chodzi również o bezpieczeństwo. Jeśli światła zabraknie to możemy mieć poważne problemy tym bardziej, jeśli eksportujemy właśnie jakiś wrak.

Nie można sobie na to pozwolić, dlatego musimy wybrać latarkę, która oferowana jest przez znaną firmę, a wtedy możemy być pewni, że będzie działać wtedy, kiedy jest nam bardzo potrzebna. Światła pod wodą im więcej tym będzie lepiej dla nas.

Jaką wybrać latarkę do nurkowania Big Blue?

Jest to znana firma, dlatego jej oferta jest bardzo duża. Można kupić latarki w bardzo różnych cenach od tych niskich po te bardzo wysokie. Te latarki różnią się wtedy parametrami, dlatego trzeba będzie sprawdzić, czego nam trzeba i pod tym kątem szukać modelu dla siebie. Latarka za niecałe pięćset złotych ma 120lm na pierwszym poziomie, a na ostatnim ma ich 1200. Czas pracy wynosi od 2 do nawet 20 godzin wszystko będzie zależne od tego jak mocno ma nam latarka świecić. Taka latarkę można wykorzystywać do stu metrów głębokości, czyli naprawdę bardzo dużo. Wraz z bateriami waży około dwustu gram. Dla porównania model za pięć tysięcy złotych ma od 1800 lumenów do aż 18000 lumenów. Już sami widzimy, na czym polega ta różnica w cenie. Czas pracy jest od 3 do 30 godzin. Z bateriami całość waży prawie dziewięćset gramów.

Na latarce znajduje się przycisk ze wskaźnikiem naładowania baterii, co ma dla nas bardzo duże znaczenie. W tym modelu latarki zastosowano szkło hartowane, dlatego jest bardzo wytrzymała. Latarek od tego producenta jest znacznie więcej. Trzeba sobie to sprawdzić na stronie internetowej http://www.bestdivers.pl/sklep/latarki/, gdzie wszystkie modele są bardzo dobrze opisane. Mając tak bardzo dobrze przygotowaną ofertę z latarkami na pewno każdy z nas wybierze do nurkowania to, co jest mu potrzebne. Warto wybrać firmę Big Blue, bo ma same bardzo dobre opinie wśród osób, które nurkują w bardzo różnych zbiornikach wodnych.